Polecamy Zarządzanie marzeniami

Zarządzanie marzeniami

ponad 7 lat temu

Międzynarodowy autorytet w dziedzinie przywództwa strategicznego, rozwoju osobistego, psychologii osiągnięć i sukcesu, autor ponad 80 książek przetłumaczonych na 38 języków – Brian Tracy powiedział o tej publikacji: „Książka niniejsza stanowi kapitalne połączenie pomysłów i obserwacji, które motywują, a nadto inspirują do czerpania najczystszej esencji sukcesu z własnego życia”. Mowa tu o nowej, dwujęzycznej edycji „Zarządzanie marzeniami. Managing Your Dreams”, o książce, która w prostej formie dba o rozwój dzieci i angażuje rodziny do wspólnego spędzania czasu, jednocześnie wychodząc z dobrą radą dla rodziców.

Kolejna publikacja Michała Zawadki, autora bestsellerowych książek z zakresu rozwoju osobistego i społecznego dla dzieci i młodzieży: serii „Chcę być kimś”, „Galeria bajek”, „Mądrość z natury”, zaprasza najmłodszych do budowania postaw wobec codziennych działań, a rodziców do pełnego wyobraźni dialogu z nimi.

Wydawnictwo Mind&Dream przygotowało dla swoich czytelników dwie wersje wiekowe: 3+ i 6+. Młodsi, w treściach wierszy rozpoczynających książkę, poznając przygody małego słonia, kruchej muszli, małej mrówki czy niesfornych niedźwiedzi, dowiedzą się, dlaczego warto wierzyć w siebie, pokonywać wyzwania i jaką moc ma wytrwałość w działaniu. Starsi czytelnicy przekonają się, że łatwiej jest dążyć do celu tym, którzy są przeświadczeni o sile cierpliwości i uśmiechu, o wadze doceniania siebie oraz swoich osiągnięć. Tym, którzy wiedzą, że błąd nie jest porażką, i że żadne zadanie nie jest za trudne, gdy rozłożymy je na etapy. Zwłaszcza, kiedy jesteśmy świadomi, że „nie musimy być mistrzem, żeby zaczynać, lecz musimy zacząć, by nim się stać”, jak pisze Michał Zawadka. Wiersze zostały wzbogacone scenariuszami dla rodziców, które pomagają wytłumaczyć dzieciom opisane w treści postawy i zachowania.

„Zarządzanie marzeniami. Managing Your Dreams” jest pierwszą tego typu publikacją dla dzieci na rynku. Autor łączy przesłanie wierszy z zabawą w zarządzanie własnymi planami. W interaktywnej części, przygotowanej z psychologiem dziecięcym, młodzi czytelnicy wyznaczą swoje marzenia, nauczą się wartości swojej pracy i poznają konsekwencje swoich działań. Na końcu publikacji czeka na nich niespodzianka w postaci zachęcających do działania zakładek motywacyjnych i plakatu.

Autor: Michał Zawadka
Wydawnictwo Mind&Dream