Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Trolle

Film „Trolle” to jedna z najciekawszych premier filmowych dla dzieci tego roku, a promujący go utwór „Can’t Stop The Feeling” Justina Timberlake’a to niewątpliwie HIT Anno Domini 2016.

Singiel znalazł się na soundtracku do polskiej wersji filmu, który dostępny jest na CD oraz w serwisach cyfrowych. Album poza 13 oryginalnymi utworami wzbogacony został o 5 piosenek w polskiej wersji wykonywanej przez aktorów dubbingujących postacie w filmie. Bohaterami nowego filmu DreamWorks Animation są postaci wzorowane na popularnych zabawkach z lat 80.  Tytułowe trolle to przepełnione radością życia, rozśpiewane stworki, które obdarzono bajecznie kolorowymi włosami, układającymi się w najniezwyklejsze fryzury. Magiczna kraina trolli zmieni się na zawsze, gdy jedna z jej mieszkanek, Poppy, wyruszy z misją ratunkową, która zaprowadzi ją w nieznany dotąd świat.

Sony Music
 

Pod patronatem

 

Komentarze

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz