Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Trolle

Trolle

ponad 7 lat temu

Film „Trolle” to jedna z najciekawszych premier filmowych dla dzieci tego roku, a promujący go utwór „Can’t Stop The Feeling” Justina Timberlake’a to niewątpliwie HIT Anno Domini 2016.

Singiel znalazł się na soundtracku do polskiej wersji filmu, który dostępny jest na CD oraz w serwisach cyfrowych. Album poza 13 oryginalnymi utworami wzbogacony został o 5 piosenek w polskiej wersji wykonywanej przez aktorów dubbingujących postacie w filmie. Bohaterami nowego filmu DreamWorks Animation są postaci wzorowane na popularnych zabawkach z lat 80.  Tytułowe trolle to przepełnione radością życia, rozśpiewane stworki, które obdarzono bajecznie kolorowymi włosami, układającymi się w najniezwyklejsze fryzury. Magiczna kraina trolli zmieni się na zawsze, gdy jedna z jej mieszkanek, Poppy, wyruszy z misją ratunkową, która zaprowadzi ją w nieznany dotąd świat.

Sony Music
 

Pod patronatem

 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka