Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Tańcobajki

Tańcobajki

ponad 8 lat temu

Włączamy płytę i… przenosimy się w świat bajki. Tego dnia szumiał las, kukały kukułki, zające tańczyły, pracowały pszczółki… Zakładamy kolorowe czapeczki i rozpoczynamy taneczną przygodę.

Poleczka z Czerwonym Kapturkiem, szalony rock’n’roll z wilkiem, walczyk z przesympatyczną babcią i marsz przez las z dzielnym gajowym… Niebanalne teksty i nowoczesna muzyka.

TAŃCOBAJKI to innowacyjna metoda animacji, w której widzowie – dzieci stają się aktorami! Prowadzący zabawę wodzirej uczy je prostych układów tanecznych, dzięki czemu szybko wchodzą w rolę bohaterów. Dzieci są aktywnymi uczestnikami, a nie tylko widzami. TAŃCOBAJKI to TEATR aktywizujący, TANIEC służący większym przeżyciom. Zapraszamy do wspólnego śpiewania i zabawy.

Odkryjmy TAŃCOBAJKI i razem zmieniajmy świat naszych dzieci!

Płyta zawiera 7 utworów wokalnych oraz wersje instrumentalne.Zobacz więcej:
www.tancobajki.pl
www.facebook.com/tancobajki

Pod patronatem


Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka