Polecamy Malowany świat

Malowany świat

ponad 7 lat temu

Seria książek z farbkami dla wszystkich małych fanów świnki Peppy i jej rodzinki, Blaze’a, Wissper oraz bohaterów Psiego Patrolu.

Poprzez zabawę dzieci mają możliwość nie tylko poznania kolorów, ale także ćwiczenia koordynacji małych rączek. Wszystko to z ulubionymi bohaterami! Książki wydane są na wysokiej jakości papierze, dostosowanym do pracy z farbami, dołączonymi do zestawu. W sprzedaży ukazały się: „Psi Patrol. Wszystkie łapy na pokład!”, „Blaze i megamaszyny. Gaz do dechy!”, „Wissper. W krainie zwierząt”, „Świnka Peppa. Wesołe kolorowanie”.

Wydawnictwo Media Service Zawada
Objętość: