Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Marysia kocha tatusia

Marysia kocha tatusia

ponad 7 lat temu

Misia Marysia, rezolutna kilkuletnia dziewczynka, ma takie same przeżycia jak każde dziecko w jej wieku. Musi pożegnać pieluszkę, idzie do przedszkola, urządza urodziny, nie może się doczekać przyjścia na świat braciszka, złości się z byle powodu...

Oczywiście, każda historyjka kończy się dobrze, problemy zostają rozwiązane, a dobre pomysły Marysi i jej rodziców sprawdzają się w praktyce. Tym razem, z okazji urodzin tatusia pomysłowa córeczka szykuje dla niego coś niezwykłego. Czy tato będzie zadowolony z niespodzianki? I czy przypalony obiad nie zepsuje mu humoru? Ta opowieść to wspaniały trening wyrozumiałości i cierpliwości dla wszystkich rodziców, których pociechy są pełne zapału i dobrych chęci, ale nie zawsze wszystko wychodzi im idealnie.

Wydawnictwo Debit

Autorka: Nadia Berkane
Okładka: miękka
Liczba stron: 20
Cena: 6,90 zł

Kup książkę

Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka