Polecamy Florka. Mejle do Klemensa

Florka. Mejle do Klemensa

ponad 8 lat temu

Oto czwarty, całkiem nowy tom Florkowych przygód! Tym razem będzie dużo o przyjaźni, emocjach i relacjach w grupie.

Najlepszy przyjaciel Florki, chomik Klemens, nieoczekiwanie trafia do szpitala. Żeby nie było mu smutno, Florka pisze do niego mejle o wszystkim, co dzieje się w ich przedszkolu, u Tygrysków. Przy okazji dzieli się z przyjacielem swoim myślami. A ma o czym myśleć! Bo oto Florce – tej bardzo przyjaźnie nastawionej do świata ryjówce – przyjdzie się spotkać z zaskakującym zachowaniem koleżanek…

Pod patronatem

Florka. Mejle do Klemensa