Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Efektowna nauka przez zabawę

Efektowna nauka przez zabawę

ponad 10 lat temu

Jak z łatwością nauczyć dzieci języka obcego? Najlepiej zrobić to poprzez zabawę razem z popularnymi bohaterami dziecięcych bajek Disneya.

Rozpoczynając naukę w szkole podstawowej, każde dziecko zetknie się z językiem obcym, który będzie musiało opanować. Z myślą o tych dzieciach zostały przygotowane cztery książeczki z serii „Disney English” – „Kraina Lodu”, „Samoloty 2”, „Toy Story” oraz „Wróżki”. Składają się one ze zróżnicowanych zadań: słownych łamigłówek, wyszukiwania słów, kolorowanek, krzyżówek, które w łatwy i przyjemny sposób pomogą w nauce. Dzieci dowiedzą się, jak tworzyć pierwsze zdania, co ułatwią karty do gry, naklejki oraz dołączony do każdej książki słowniczek wyrazów. Dzięki ćwiczeniom zawartym w serii, dzieci bez problemów poszerzą swój zakres słownictwa i utrwalą poznane wcześniej słowa. Nauczą się także koncentracji oraz rozwiną spostrzegawczość i zdolności manualne. Do każdej książki zostały dołączone karty ze słówkami oraz naklejki z bohaterami Disneya, które można wykorzystać do wykonania poszczególnych zadań.

Język angielski. Ćwiczenia. Kraina Lodu
Język angielski. Ćwiczenia. Samoloty 2
Język angielski. Ćwiczenia. Toy Story
Język angielski. Ćwiczenia. Wróżki
Wydawnictwo Zielona Sowa
Cena: 14,99 zł
Oprawa: miękka
Liczba stron: 24
Kup książkiO serii:
Seria „Disney English” to komplet książek dla dzieci w trzech grupach wiekowych: 1-3 lat, 4-6 lat i 7-9 lat. Seria ma za zadanie pomóc w rodzinnym, a przy tym efektywnym nauczaniu języka obcego. Postacie Disneya w przyjemny i radosny sposób przedstawiają podstawowe angielskie słowa.

Pozostałe tytuły dostępne w serii:
- dla dzieci w wieku 1-3 lat:
„Pierwsze angielskie słowa z Kubusiem. Magiczne słowa”, „Pierwsze angielskie słowa z Dosią. Części ciała”, „Pierwsze angielskie słowa z Rybką Nemo. Liczby” oraz „Pierwsze angielskie słowa z Olafem. Kolory”

- dla dzieci w wieku 4-6 lat:
„Ćwiczę i koloruję z naklejkami. Kubuś i Przyjaciele”, „Ćwiczę i koloruję z naklejkami. Dosia” oraz „Ćwiczę i koloruję z naklejkami. Miki i Przyjaciele”

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka