Polecamy Efektowna nauka przez zabawę

Efektowna nauka przez zabawę

ponad 9 lat temu

Jak z łatwością nauczyć dzieci języka obcego? Najlepiej zrobić to poprzez zabawę razem z popularnymi bohaterami dziecięcych bajek Disneya.

Rozpoczynając naukę w szkole podstawowej, każde dziecko zetknie się z językiem obcym, który będzie musiało opanować. Z myślą o tych dzieciach zostały przygotowane cztery książeczki z serii „Disney English” – „Kraina Lodu”, „Samoloty 2”, „Toy Story” oraz „Wróżki”. Składają się one ze zróżnicowanych zadań: słownych łamigłówek, wyszukiwania słów, kolorowanek, krzyżówek, które w łatwy i przyjemny sposób pomogą w nauce. Dzieci dowiedzą się, jak tworzyć pierwsze zdania, co ułatwią karty do gry, naklejki oraz dołączony do każdej książki słowniczek wyrazów. Dzięki ćwiczeniom zawartym w serii, dzieci bez problemów poszerzą swój zakres słownictwa i utrwalą poznane wcześniej słowa. Nauczą się także koncentracji oraz rozwiną spostrzegawczość i zdolności manualne. Do każdej książki zostały dołączone karty ze słówkami oraz naklejki z bohaterami Disneya, które można wykorzystać do wykonania poszczególnych zadań.

Język angielski. Ćwiczenia. Kraina Lodu
Język angielski. Ćwiczenia. Samoloty 2
Język angielski. Ćwiczenia. Toy Story
Język angielski. Ćwiczenia. Wróżki
Wydawnictwo Zielona Sowa
Cena: 14,99 zł
Kup książki

O serii:
Seria „Disney English” to komplet książek dla dzieci w trzech grupach wiekowych: 1-3 lat, 4-6 lat i 7-9 lat. Seria ma za zadanie pomóc w rodzinnym, a przy tym efektywnym nauczaniu języka obcego. Postacie Disneya w przyjemny i radosny sposób przedstawiają podstawowe angielskie słowa.

Pozostałe tytuły dostępne w serii:
- dla dzieci w wieku 1-3 lat:
„Pierwsze angielskie słowa z Kubusiem. Magiczne słowa”, „Pierwsze angielskie słowa z Dosią. Części ciała”, „Pierwsze angielskie słowa z Rybką Nemo. Liczby” oraz „Pierwsze angielskie słowa z Olafem. Kolory”

- dla dzieci w wieku 4-6 lat:
„Ćwiczę i koloruję z naklejkami. Kubuś i Przyjaciele”, „Ćwiczę i koloruję z naklejkami. Dosia” oraz „Ćwiczę i koloruję z naklejkami. Miki i Przyjaciele”