Polecamy Świnka Peppa - Bawię się, czytam, buduję

Świnka Peppa - Bawię się, czytam, buduję

ponad 7 lat temu

Seria książek „Świnka Peppa. Bawię się, czytam, buduję” to interaktywne książeczki, które zaangażują dzieci nie tylko do zabawy, ale i do kreatywnego tworzenia.

W każdej z nich znajdują się edukacyjne zadania z ulubionymi bohaterami oraz historyjka, którą można złożyć w małą książeczkę. Dodatkowo, w każdym wydaniu czekają specjalne kartonowe szablony ulubionych postaci i ich miejsc. Wystarczy je wypchnąć, złożyć i zabawa gotowa! Dostępne są: „Świnka Peppa. Buduję zamek”, „Świnka Peppa. Buduję szklarnię”, „Świnka Peppa. Pokój Peppy, „Świnka Peppa. Przedszkole”.

Wydawnictwo Media Service Zawada
Objętość: