Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Angielski na wesoło

Angielski na wesoło

ponad 10 lat temu

Kolorowanie obrazków, rysowanie owoców oraz dopasowywanie naklejek
w odpowiednie miejsca to tylko niektóre z zadań, przed jakimi staną dzieci, aby nauczyć się podstawowych słówek w języku angielskim.


Dzieci do szóstego roku życia przyswajają ogromną ilość materiału, który pozostaje im na długo w pamięci. Warto wykorzystać ten czas na naukę podstaw języka obcego, którą zapewnia seria „Disney English”. Dla dzieci w wieku 4-6 lat zostały przygotowane trzy książeczki przez nauczycieli języka angielskiego – „Ćwiczę
i koloruję z naklejkami. Kubuś i Przyjaciele”, „Ćwiczę i koloruję z naklejkami. Dosia” oraz „Ćwiczę i koloruję z naklejkami. Miki i Przyjaciele”. Poprzez gry i zabawy dzieci z łatwością zaczną kojarzyć konkretne słowa z danymi tematami. Będą umiały odtworzyć je w zabawie i wykorzystać w życiu codziennym. Do każdej książki zostały dołączone naklejki z bohaterami Disneya, które można wykorzystać do wykonania poszczególnych zadań.


Ćwiczę i koloruję z naklejkami. Dosia
Ćwiczę i koloruję z naklejkami. Miki i Przyjaciele
Ćwiczę i koloruję z naklejkami. Kubuś i przyjaciele
Wydawnictwo Zielona Sowa
Oprawa: miękka
Liczba stron: 16
Cena: 7,99 zł
Kup książkiO serii:
Seria „Disney English” to komplet książek dla dzieci w trzech grupach wiekowych: 1-3 lat, 4-6 lat i 7-9 lat. Seria ma za zadanie pomóc w rodzinnym, a przy tym efektywnym nauczaniu języka obcego. Postacie Disneya w przyjemny i radosny sposób przedstawiają podstawowe angielskie słowa.

Pozostałe tytuły dostępne w serii:

- dla dzieci w wieku 1-3 lat:
„Pierwsze angielskie słowa z Kubusiem. Magiczne słowa”, „Pierwsze angielskie słowa z Dosią. Części ciała”, „Pierwsze angielskie słowa z Rybką Nemo. Liczby” oraz „Pierwsze angielskie słowa z Olafem. Kolory”

- dla dzieci w wieku 7-9 lat:
„Język angielski. Ćwiczenia. Kraina Lodu”, „Język angielski. Ćwiczenia. Samoloty 2”, „Język angielski. Ćwiczenia. Toy Story” oraz „Język angielski. Ćwiczenia. Wróżki”

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!