Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Angielski na wesoło

Kolorowanie obrazków, rysowanie owoców oraz dopasowywanie naklejek
w odpowiednie miejsca to tylko niektóre z zadań, przed jakimi staną dzieci, aby nauczyć się podstawowych słówek w języku angielskim.


Dzieci do szóstego roku życia przyswajają ogromną ilość materiału, który pozostaje im na długo w pamięci. Warto wykorzystać ten czas na naukę podstaw języka obcego, którą zapewnia seria „Disney English”. Dla dzieci w wieku 4-6 lat zostały przygotowane trzy książeczki przez nauczycieli języka angielskiego – „Ćwiczę
i koloruję z naklejkami. Kubuś i Przyjaciele”, „Ćwiczę i koloruję z naklejkami. Dosia” oraz „Ćwiczę i koloruję z naklejkami. Miki i Przyjaciele”. Poprzez gry i zabawy dzieci z łatwością zaczną kojarzyć konkretne słowa z danymi tematami. Będą umiały odtworzyć je w zabawie i wykorzystać w życiu codziennym. Do każdej książki zostały dołączone naklejki z bohaterami Disneya, które można wykorzystać do wykonania poszczególnych zadań.


Ćwiczę i koloruję z naklejkami. Dosia
Ćwiczę i koloruję z naklejkami. Miki i Przyjaciele
Ćwiczę i koloruję z naklejkami. Kubuś i przyjaciele
Wydawnictwo Zielona Sowa
Oprawa: miękka
Liczba stron: 16
Cena: 7,99 zł
Kup książkiO serii:
Seria „Disney English” to komplet książek dla dzieci w trzech grupach wiekowych: 1-3 lat, 4-6 lat i 7-9 lat. Seria ma za zadanie pomóc w rodzinnym, a przy tym efektywnym nauczaniu języka obcego. Postacie Disneya w przyjemny i radosny sposób przedstawiają podstawowe angielskie słowa.

Pozostałe tytuły dostępne w serii:

- dla dzieci w wieku 1-3 lat:
„Pierwsze angielskie słowa z Kubusiem. Magiczne słowa”, „Pierwsze angielskie słowa z Dosią. Części ciała”, „Pierwsze angielskie słowa z Rybką Nemo. Liczby” oraz „Pierwsze angielskie słowa z Olafem. Kolory”

- dla dzieci w wieku 7-9 lat:
„Język angielski. Ćwiczenia. Kraina Lodu”, „Język angielski. Ćwiczenia. Samoloty 2”, „Język angielski. Ćwiczenia. Toy Story” oraz „Język angielski. Ćwiczenia. Wróżki”

Komentarze