Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Azyl Zoologiczny

Azyl Zoologiczny

ponad 10 lat temu

Wszystkie dzieci, które kochają zwierzęta, uwielbiają odwiedzać ogrody zoologiczne. Prawdziwą szczęściarą jest Zosia, która może mieszkać w takim ogrodzie! Tym razem będzie musiała zaopiekować się małymi pandami.

Do Azylu Zoologicznego trafiają egzotyczne zwierzęta, które wymagają opieki
i pomocy. Zajmuje się nimi Zosia, która razem z dziadkiem Horacym, stwarza swoim podopiecznym nowy dom. Tym razem Zosia musi zaopiekować się dwiema małymi pandami – siostrami bliźniaczkami. Jednak pandy są do siebie podobne tylko
z wyglądu. Mei Mei jest bardzo spokojnym zwierzęciem, natomiast Czi Czi to energiczna i tytułowa figlarna panda, która przysparza Zosi wielu problemów.

Największym sekretem Zosi jest to, że rozumie mowę zwierząt. Większość ludzi uważała, że jej życie jest cudowne, bo mieszka w Azylu Zoologicznym. Lecz ona posiadała jeszcze coś bardziej niezwykłego – tyle, że utrzymywała ten fakt
w tajemnicy. W swoje szóste urodziny odkryła, że zwierzęta cały czas mówią do ludzi!

A ona doskonale rozumie ich mowę.
Figlarna Panda

Amelia Cobb
Wydawnictwo Zielona Sowa 
Liczba stron: 128 
Oprawa: miękka
Cena: 13,99 zł
Kup książkę


O serii:
Seria „Zosia i jej zoo” powstała z myślą o czytelnikach w wieku 7-9 lat i jest przeznaczona do samodzielnego czytania przez dzieci. Książki są ciepłymi i wzruszającymi opowiadaniami o zwierzętach, które trafiają do Azylu Zoologicznego. Treść została wzbogacano czarno-białymi ilustracjami. W serii ukazały się także: „Samotne lwiątko” i „Zagubiony pingwinek”.

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!