Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Azyl Zoologiczny

Azyl Zoologiczny

ponad 9 lat temu

Wszystkie dzieci, które kochają zwierzęta, uwielbiają odwiedzać ogrody zoologiczne. Prawdziwą szczęściarą jest Zosia, która może mieszkać w takim ogrodzie! Tym razem będzie musiała zaopiekować się małymi pandami.

Do Azylu Zoologicznego trafiają egzotyczne zwierzęta, które wymagają opieki
i pomocy. Zajmuje się nimi Zosia, która razem z dziadkiem Horacym, stwarza swoim podopiecznym nowy dom. Tym razem Zosia musi zaopiekować się dwiema małymi pandami – siostrami bliźniaczkami. Jednak pandy są do siebie podobne tylko
z wyglądu. Mei Mei jest bardzo spokojnym zwierzęciem, natomiast Czi Czi to energiczna i tytułowa figlarna panda, która przysparza Zosi wielu problemów.

Największym sekretem Zosi jest to, że rozumie mowę zwierząt. Większość ludzi uważała, że jej życie jest cudowne, bo mieszka w Azylu Zoologicznym. Lecz ona posiadała jeszcze coś bardziej niezwykłego – tyle, że utrzymywała ten fakt
w tajemnicy. W swoje szóste urodziny odkryła, że zwierzęta cały czas mówią do ludzi!

A ona doskonale rozumie ich mowę.
Figlarna Panda

Amelia Cobb
Wydawnictwo Zielona Sowa 
Liczba stron: 128 
Oprawa: miękka
Cena: 13,99 zł
Kup książkę


O serii:
Seria „Zosia i jej zoo” powstała z myślą o czytelnikach w wieku 7-9 lat i jest przeznaczona do samodzielnego czytania przez dzieci. Książki są ciepłymi i wzruszającymi opowiadaniami o zwierzętach, które trafiają do Azylu Zoologicznego. Treść została wzbogacano czarno-białymi ilustracjami. W serii ukazały się także: „Samotne lwiątko” i „Zagubiony pingwinek”.

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!