Polecamy Ja nie chcę do przedszkola

Ja nie chcę do przedszkola

ponad 10 lat temu

Nowy tom przygód niesfornego bohatera książki „Kupa siku”. Dowcipne antidotum na dziecięcy lęk przed przedszkolem.

Zbliża się pierwszy dzień w przedszkolu. Czy Henio się z tego cieszy? Co to, to nie! Wybierzcie się do przedszkola razem z Heniem i przekonajcie się, że wcale nie jest tam tak strasznie, jak się z początku wydaje.

Ja nie chcę do przedszkola
Stéphanie Blake
Wydawnictwo Dwie Siostry
Tłumaczenie: Joanna Rzyska
Kup książkę

Stephanie Blake (ur. 1968) – autorka książek obrazkowych dla najmłodszych. Choć z pochodzenia jest Amerykanką, od wielu lat mieszka w Paryżu i tworzy w języku francuskim. Z wykształcenia jest sinolożką. Ogromną popularność przyniosła jej kilkunastotomowa seria o króliku Heniu, zapoczątkowana książką „Kupa siku”.