Polecamy Opowieści z krainy nudzimisiów

Opowieści z krainy nudzimisiów

Chcecie wiedzieć, co nowego słychać w krainie nudzimisiów?

Gusia i Mutek stają przed nie lada wyzwaniem! Czaruś wymyśla grę, którą pokochają wszystkie nudzimisie. Zabawa pochłania je bez reszty, przez co zapominają o codziennych zajęciach i nie mają czasu dla swoich kolegów. Czy Gusia i Mutek zdołają ustrzec przed nią swoich przyjaciół?

Będziecie również świadkami pierwszej wyprawy Ciapka do krainy ludzi. Czego nauczy się podczas niej pechowy nudzimiś? Przekonajcie się koniecznie i sięgnijcie po nowe przygody nudzimisiów już dziś!

Opowieści z krainy nudzimisiów
Autor: Rafał Klimczak