Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Bardzo proste abecadło

Bardzo proste abecadło

ponad 10 lat temu

Tyle różnych zwierząt, a taki porządek. Emu stanęło za delfinem, foka przed gepardem, a zebra? Na samym końcu!

Dwustronne karty z literami i odpowiadającymi im zwierzętami pomogą dzieciom we wczesnej nauce czytania. Ułatwią naukę liter, poszerzanie słownictwa i ćwiczenie umiejętności językowych. Możecie korzystać z nich na wiele sposobów. Układajcie karty w kolejności alfabetycznej albo stwórzcie swój własny porządek. Odgadujcie, co kryje się pod poszczególnymi literami, albo łączcie je w słowa. Miłej zabawy!


Bardzo proste abecadło
Agnieszka Bałdyga, Edyta Marszałek
Wydawnictwo Dwie Siostry
Objętość: (23 karty) 46 stron
Książka kartonowa
Cena: 34,90 zł
Kup

Agnieszka Bałdyga (ur. 1986) i Edyta Marszałek (ur.1985) – graficzki i ilustratorki. Współtworzą Baobaby Studio, w którym zajmują się szeroko pojętym projektowaniem graficznym. Absolwentki Pracowni Projektowania Książki prof. Macieja Buszewicza i Daniela Mizielińskiego na warszawskiej ASP. „Bardzo proste abecadło” to ich debiut na rynku wydawniczym i jednocześnie spełnienie marzeń o tworzeniu dla dzieci.

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka