Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Bardzo proste abecadło

Bardzo proste abecadło

ponad 9 lat temu

Tyle różnych zwierząt, a taki porządek. Emu stanęło za delfinem, foka przed gepardem, a zebra? Na samym końcu!

Dwustronne karty z literami i odpowiadającymi im zwierzętami pomogą dzieciom we wczesnej nauce czytania. Ułatwią naukę liter, poszerzanie słownictwa i ćwiczenie umiejętności językowych. Możecie korzystać z nich na wiele sposobów. Układajcie karty w kolejności alfabetycznej albo stwórzcie swój własny porządek. Odgadujcie, co kryje się pod poszczególnymi literami, albo łączcie je w słowa. Miłej zabawy!


Bardzo proste abecadło
Agnieszka Bałdyga, Edyta Marszałek
Wydawnictwo Dwie Siostry
Objętość: (23 karty) 46 stron
Książka kartonowa
Cena: 34,90 zł
Kup

Agnieszka Bałdyga (ur. 1986) i Edyta Marszałek (ur.1985) – graficzki i ilustratorki. Współtworzą Baobaby Studio, w którym zajmują się szeroko pojętym projektowaniem graficznym. Absolwentki Pracowni Projektowania Książki prof. Macieja Buszewicza i Daniela Mizielińskiego na warszawskiej ASP. „Bardzo proste abecadło” to ich debiut na rynku wydawniczym i jednocześnie spełnienie marzeń o tworzeniu dla dzieci.

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź