Polecamy Nauka pierwszych angielskich słów

Nauka pierwszych angielskich słów

ponad 10 lat temu

Nauka języka obcego przez dzieci nigdy nie była dla nich przyjemniejsza. Bawiąc się i spędzając czas z rodzicami z łatwością opanują swoje pierwsze angielskie słowa.

Dzieci najszybciej uczą się poprzez zabawę. Uruchamiają wtedy wszystkie swoje zmysły i przyswajają wiedzę „przy okazji”. Taką naukę najmłodszym dzieciom (do trzeciego roku życia) zapewnia seria „Disney English”. Znajdują się w niej cztery książeczki – „Pierwsze angielskie słowa z Kubusiem. Magiczne słowa”, „Pierwsze angielskie słowa z Dosią. Części ciała”, „Pierwsze angielskie słowa z Rybką Nemo. Liczby” oraz „Pierwsze angielskie słowa z Olafem. Kolory”. Zawierają one kolorowe ilustracje z ulubionymi postaciami Disneya, które nie tylko mają zainteresować maluchy, ale przede wszystkim nauczyć je podstawowych angielskich słówek. Każda książeczka dotyczy innej tematyki. Poprzez zabawę dzieci mogą poznać liczby, części ciała, kolory, a także podstawowe zwroty typu „proszę”, „przepraszam”, „dziękuję”. Od teraz policzenie wszystkich swoich zabawek, czy nazwanie otaczających nas kolorów nie będzie problemem.

Pierwsze angielskie słowa z Kubusiem. Magiczne słowa
Pierwsze angielskie słowa z Dosią. Części ciała
Pierwsze angielskie słowa z Rybką Nemo. Liczby
Pierwsze angielskie słowa z Olafem. Kolory
Wydawnictwo Zielona Sowa

Cena: 7,99 zł
Kup książki

O serii:

Seria „Disney English” to komplet książek dla dzieci w trzech grupach wiekowych: 1-3 lat, 4-6 lat i 7-9 lat. Seria ma za zadanie pomóc w rodzinnym, a przy tym efektywnym nauczaniu języka obcego. Postacie Disneya w przyjemny i radosny sposób przedstawiają podstawowe angielskie słowa.

Pozostałe tytuły dostępne w serii:
- dla dzieci w wieku 4-6 lat:
„Ćwiczę i koloruję z naklejkami. Kubuś i Przyjaciele”, „Ćwiczę i koloruję z naklejkami. Miki i Przyjaciele” oraz „Ćwiczę i koloruję
z naklejkami. Dosia”

- dla dzieci w wieku 7-9 lat:
„Język angielski. Ćwiczenia. Kraina Lodu”, „Język angielski. Ćwiczenia. Samoloty 2”, „Język angielski. Ćwiczenia. Toy Story” oraz „Język angielski. Ćwiczenia. Wróżki”