Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Lilka i spółka

Lilka i spółka

ponad 9 lat temu

Wymarzone plany wakacyjne Lilki i jej rodzeństwa legły w gruzach. Zamiast jechać nad jezioro do ukochanej ciotki Franki, lato spędzą w Jastarni, u Jadźki! A ciotka Jadźka jest straszna.

Ma pypeć na nosie i każe pić syrop z cebuli oraz pokrzywy. Bez przerwy sprząta niewidzialne pyłki i pozwala jeść słodycze tylko w sobotę. Jakby tego było mało, ciągle pada deszcz i w tym samym czasie do ciotki przyjeżdża Wojtuś, który we wszystkim jest mistrzem świata. Po prostu koszmar! Lilka, Wiki i Matewka obmyślają więc plan, jak wyrwać się z Jastarni. Wkrótce jednak okaże się, że pobyt
u znienawidzonej ciotki jest ich najmniejszym problemem…

MAGDALENA WITKIEWICZ (ur. 1976) – polska pisarka. Jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańskiego Studium Bankowości oraz Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów. Tworzy zarówno literaturę dziecięcą, jak i dla dorosłych. Jej debiutem literackim była wydana
w 2008 roku powieść pod tytułem „Milaczek”, która szybko zaskarbiła sobie sympatię czytelników. Lubi czytać i zajmować się swoimi dziećmi – ma córkę Lilianę i syna Mateusza. Zawodowo zajmuje się również prowadzeniem agencji marketingowej.   


Lilka i spółka
Autor: Magdalena Witkiewicz
Czyta: Magdalena Karel
Kategoria: audiobook
Biblioteka Akustyczna

Posłuchaj

Data premiery: 10.06.2015
Format nagrania: mp3
Czas nagrania: 3 godz. 46 min
Nośnik: 1 CD
Cena CD: 24,90 PLN
Cena mp3: 21,90 PLN
Kup audiobook
 
Pod patronatem


    

COPYRIGHTS
Copyright © for the audio edition by Biblioteka Akustyczna, 2015
Text © copyright by Magdalena Witkiewicz, 2013

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka