Polecamy Kupa siku

Kupa siku

ponad 9 lat temu

Kupa śmiechu w twardej oprawie. Ukochana lektura wszystkich maluchów, które uwielbiają powtarzać brzydko pachnące słowa.

Był sobie raz niesforny króliczek, który na wszystko miał jedną, niezbyt grzeczną odpowiedź. Aż w końcu spotkał bardzo głodnego wilka… Zabawna, zaskakująca
i uroczo niegrzeczna książka, która rozbawiła do łez setki tysięcy dzieci i rodziców na całym świecie.

Kupa siku
Stéphanie Blake
Wydawnictwo Dwie Siostry
Tłumaczenie: Joanna Rzyska
Kup książkę

Stephanie Blake (ur. 1968) – autorka książek obrazkowych dla najmłodszych. Choć z pochodzenia jest Amerykanką, od wielu lat mieszka w Paryżu i tworzy w języku francuskim. Z wykształcenia jest sinolożką. Ogromną popularność przyniosła jej kilkunastotomowa seria o króliku Heniu, zapoczątkowana książką „Kupa siku”.