Polecamy Korek

Korek

ponad 10 lat temu

Zestaw zabawnie zilustrowanych kart dla małych miłośników motoryzacji – do zabawy i nauki czytania.

Za koparką karetka. Za karetką taksówka. Za taksówką śmieciarka... Skąd ten korek? Ktoś miał awarię? A może krowa weszła na jezdnię? Zdecydujcie sami!

Na 25 kartach znajdziecie pojazdy i to, co spotykają one na drodze: tunel, rondo, wypadek czy... dziurę. Wszystko, co potrzebne, by bawić się w układanie własnego korka. Na odwrocie kart umieszczono odpowiadające ilustracjom wyrazy – w całości i z podziałem na sylaby. Pomogą one dzieciom
w nauce czytania i poszerzaniu słownictwa. W tym korku czas nigdy się nie dłuży!

Korek
Jan Bajtlik
Wydawnictwo Dwie Siostry
Objętość: (25 kart) 50 stron
Książka kartonowa
Cena: 34,90 zł
Kup

Jan Bajtlik (ur. 1989) – grafik, ilustrator, twórca autorskich książek dla dzieci. Absolwent Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych
w Warszawie. Zdobywca wielu nagród w polskich i międzynarodowych konkursach graficznych, w tym – wyróżnienia „Książka Roku 2011” Polskiej Sekcji IBBY. Zapalony podróżnik i wspinacz.