Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Korek

Korek

ponad 10 lat temu

Zestaw zabawnie zilustrowanych kart dla małych miłośników motoryzacji – do zabawy i nauki czytania.

Za koparką karetka. Za karetką taksówka. Za taksówką śmieciarka... Skąd ten korek? Ktoś miał awarię? A może krowa weszła na jezdnię? Zdecydujcie sami!

Na 25 kartach znajdziecie pojazdy i to, co spotykają one na drodze: tunel, rondo, wypadek czy... dziurę. Wszystko, co potrzebne, by bawić się w układanie własnego korka. Na odwrocie kart umieszczono odpowiadające ilustracjom wyrazy – w całości i z podziałem na sylaby. Pomogą one dzieciom
w nauce czytania i poszerzaniu słownictwa. W tym korku czas nigdy się nie dłuży!


Korek
Jan Bajtlik
Wydawnictwo Dwie Siostry
Objętość: (25 kart) 50 stron 
Książka kartonowa
Cena: 34,90 zł
Kup

Jan Bajtlik (ur. 1989) – grafik, ilustrator, twórca autorskich książek dla dzieci. Absolwent Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych
w Warszawie. Zdobywca wielu nagród w polskich i międzynarodowych konkursach graficznych, w tym – wyróżnienia „Książka Roku 2011” Polskiej Sekcji IBBY. Zapalony podróżnik i wspinacz.

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się