Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Aureola – od Stanisława do Karola

Aureola – od Stanisława do Karola

ponad 9 lat temu

Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej PROMYCZEK przedstawia jedyną
i niepowtarzalną produkcję telewizyjną o polskich świętych i błogosławionych, skierowaną do najmłodszego widza.

Pierwszy tom serii „Aureola” (cz. 3) przedstawia dzieciom współczesnych polskich świętych i błogosławionych w ulubionej przez nie formie: widowiska teatralno-studyjnego. W części trzeciej zakonnik Nikodem wraz rodzeństwem Piotrusiem
i Karolinką (lalki mimiczne) porusza takie tematy, jak śmierć bliskiej osoby (odcinek
o bł. Karolinie Kozkównie) czy odwaga i solidarność z potrzebującymi pomocy (bł. ks. Jerzy Popiełuszko). Na płycie znalazł się również odcinek o św. siostrze Faustynie Kowalskiej, która doskonale odczytywała boże znaki (zabawa aktorów znakami drogowymi) oraz odcinek przedstawiający Polaka Papieża jako wielki skarb narodowy. Ciekawe dialogi, piękne piosenki i kolorowa scenografia sprawiają, że przedszkolaki z zapartym tchem oglądają „Aureolę”.

Pod patronatem
Aureola – od Stanisława do Karola cz. 3
Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej PROMYCZEK

Cena: 29 zł
Kup

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się