Wyjątkowe miejsce dla WYJĄTKOWYCH NAUCZYCIELI
BLIŻEJ PRZEDSZKOLA
MIESIĘCZNIK – WYDAWNICTWO – SZKOLENIA – STRONY WWW DLA PRZEDSZKOLI

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 7:00-15:00
CEBP 24.12 Sp. z o.o. ul. Kwiatowa 3, 30-437 Kraków 
tel.: 12 631 04 10 e-mail: redakcja@blizejprzedszkola.pl

 

Do Waszej dyspozycji
(ich pokój jest pełen słońca)


Natalia Pietrzyk – troskliwie opiekuje się Abonentami prenumeraty miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA
tel. 12 631 04 10 wew. 109, e-mail: n.pietrzyk@blizejprzedszkola.pl

Aneta Machał-Nieć – Jej uśmiech mówi wszystko :) A jak do tego dodamy słońce, to już wiesz, jak zostaniesz obsłużona :)
tel. 12 631 04 10 wew. 105, e-mail: a.machal@blizejprzedszkola.pl


Agnieszka Korba
tel. 12 631 04 10 wew. 102, e-mail: a.korba@blizejprzedszkola.pl

 

 

Wydawnictwo BLIŻEJ PRZEDSZKOLA
(same dobre publikacje)


http://blizejprzedszkola.pl/wydawnictwo
tel. 12 631 04 10 wew. 101, e-mail: wydawnictwo@blizejprzedszkola.pl
 
Monika Szajer – dyrektor zarządzający; wie wszystko o naszych książkach i życzliwie doradzi Ci, co kupić
tel. 12 631 04 10 wew. 101, e-mail: m.szajer@blizejprzedszkola.pl

Joanna Wypych – miła i sympatyczna – nie wiemy jak, ale zawsze wie, czego Ci potrzeba  
tel. 12 631 04 10 wew. 101, e-mail: joanna.wypych@blizejprzedszkola.pl

 Maria Broda-Bajak – redaktor merytoryczny
 e-mail: m.bajak@blizejprzedszkola.pl 
 
 
 

Akademia Edukacji – Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli 
(tylko szkolenia i warsztaty, które są Ci potrzebne)


http://www.akademiaedukacji.eu
tel. 12 631 04 10 wew. 103, e-mail: szkolenia@akademiaedukacji.eu

 Robert Halik – wymyśla i czasem się mądrzy, bo pełni obowiązki (z przyjemnością) dyrektora placówki
 tel. 12 631 04 10, e-mail: r.halik@blizejprzedszkola.pl
 

 Monika Mendala – doradzi i zorganizuje szkolenie; anioł (stróż) uczestników szkoleń i edukatorów
 kom. 665 88 24 88, tel. 12 631 04 10 wew. 103, e-mail: m.mendala@blizejprzedszkola.pl
 



Miesięcznik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA
(gdy go dostajesz, od razu się uśmiechasz)


tel. 12 631 04 10, e-mail: redakcja@blizejprzedszkola.pl

 Robert Halik – wymyślił miesięcznik i wciąż go na nowo wymyśla
 tel. 12 631 04 10, e-mail: r.halik@blizejprzedszkola.pl

Marta Stasińska – gdyby nie Ona, to miesięcznik by nie trafił do Nauczycieli – organizuje i koordynuje wszystko i wszystkich; zastępca redaktora naczelnego
 tel. 12 631 04 10 wew. 108, e-mail: m.stasinska@blizejprzedszkola.pl
 
Monika Majewska – redaktor merytoryczny
tel. 12 631 04 10 wew. 108, e-mail: m.majewska@blizejprzedszkola.pl
 


Strona blizejprzedszkola.pl
(wszystko i tylko dla nauczycieli)


tel. 12 631 04 10, e-mail: admin@blizejprzedszkola.pl

 Łukasz Huchla – zaczął tworzyć nasz serwis, będąc jeszcze w gimnazjum; technicznie wie wszystko
 o naszej stronie www, a jak coś nie działa – to znaczy, że stało się naprawdę coś wielkiego
 tel. 12 631 04 10 wew. 104, e-mail: admin@blizejprzedszkola.pl

 

Marketing i reklama
(miesięcznik, strona www, konferencje)


tel. 12 631 04 10 wew. 107 e-mail: reklama@blizejprzedszkola.pl, patronat@blizejprzedszkola.pl 
  
Katarzyna Halik – reklama prasowa, reklama internetowa, udział wystawienniczy w konferencjach;
dzięki Niej na stronie www jest porządek, a Twoja reklama będzie dobrze zaprezentowana
tel. 12 631 04 10 wew. 107, e-mail: katarzyna.halik@blizejprzedszkola.pl, reklama@blizejprzedszkola.pl 

Sandra Hotloś – patronaty medialne
e-mail: s.hotlos@blizejprzedszkola.pl, patronat@blizejprzedszkola.pl

Anna Kołodziej – przyjaźni się z AKADEMIĄ SKRZATA BENIA i miesięcznikiem BLIŻEJ PRZEDSZKOLA
tel. 12 631 04 10 wew. 107, e-mail: a.kolodziej@blizejprzedszkola.pl


 

Grafika, produkcja i jeszcze więcej
(właściwi ludzie na właściwym miejscu)


Wojciech Wolak – dyrektor produkcji w Wydawnictwie, to On nadaje kształt naszym książkom i dzięki temu dobrze się z nich korzysta 
tel. 12 631 04 10 wew. 112, e-mail: w.wolak@blizejprzedszkola.pl

 Tomasz Gil – grafik miesięcznikowy; dzięki odrobinie transcendencji w jego pracy miesięcznik nabiera wyjątkowych właściwości
 tel. 12 631 04 10, e-mail: t.gil@blizejprzedszkola.pl
 



Księgowość i administracja
(faktury, płatności, liczby, kolumny, papierkowa robota)


Magdalena Marecik – sprawia, że dokumenty są zawsze i na czas uporządkowane, i że liczby zawsze się zgadzają
tel. 12 631 04 10 wew. 106, e-mail: m.marecik@blizejprzedszkola.pl

Ewa Sosin – dba o nas i nasze dokumenty pracownicze, pomaga porządkować dokumenty, które są nie do uporządkowania
tel. 12 631 04 10 wew. 111, e-mail: e.sosin@blizejprzedszkola.pl
 
Katarzyna Kozakowska – uśmiecha się do każdej pozycji na wyciągu bankowym. Wie, że każda wpłata to dużo radości dla naszych Prenumeratorów :)
tel. 12 631 04 10 wew. 106, e-mail: k.kozakowska@blizejprzedszkola.pl

Ewelina Gołdyn
tel. 12 631 04 10 wew. 114, e-mail: e.goldyn@blizejprzedszkola.pl
 

Weronika Rudy
tel. 12 631 04 10 wew. 114, e-mail: w.rudy@blizejprzedszkola.pl
 


Dział Wysyłki
(dla Was wszystko)


Karolina Woźniak
tel. 12 631 04 10 wew. 110, e-mail: k.wozniak@blizejprzedszkola.pl
 

Beata Adamska
tel. 12 631 04 10 wew. 110, e-mail: b.adamska@blizejprzedszkola.pl