Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Nowy dom Bunia

Nowy dom Bunia

ponad 10 lat temu

Opowieść o porzuconym piesku i wielkiej miłości, jaką obdarzyła go nowa rodzina. Pięknie ilustrowana książeczka dla najmłodszych, ucząca opiekuńczości i odpowiedzialności za los zwierząt.

Dotychczasowi właściciele nie traktowali Bunia zbyt dobrze. Wychudzonego
i zaniedbanego porzucili przy leśnym parkingu. Przez to piesek jest zalękniony
i nieufny w stosunku do ludzi, nawet gdy dają mu coś do jedzenia. Dlatego też nie od razu przekonuje się do Kasi i jej taty, którzy znajdują go podczas powrotu od babci. Postanawiają jednak zabrać pieska ze sobą i stworzyć mu nowy, ciepły dom.

Kasia wraz z siostrą Irenką od dawna marzyły o domowym pupilu. Teraz, kiedy Bunio trafił do ich domu, obie bardzo zaangażowały się w opiekę nad nim. Stopniowo próbują oswajać pieska z nową sytuacją.Bunio trafia w dobre ręce

Marzena Kwietniewska-Talarczyk
Wydawnictwo Zielona Sowa
Liczba stron: 48
Oprawa: twarda
Cena 19,99 zł
Kup książkę


O serii:
Seria „Zaopiekuj się mną w kolorze” powstała z myślą o czytelnikach w wieku 4-6 lat i jest przeznaczona do wspólnego czytania
i oglądania z rodzicami. Książeczki są wzruszającymi i ciepłymi opowiadaniami o domowych pupilach. W serii ukazały się także: „Lusia. Gdzie jesteś?”, „Groszek, mały cudotwórca”, „Buba! Ty łobuziaku!” oraz „Jak Rudy polubił Gwiazdkę”.

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka