Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Nowy dom Bunia

Nowy dom Bunia

ponad 9 lat temu

Opowieść o porzuconym piesku i wielkiej miłości, jaką obdarzyła go nowa rodzina. Pięknie ilustrowana książeczka dla najmłodszych, ucząca opiekuńczości i odpowiedzialności za los zwierząt.

Dotychczasowi właściciele nie traktowali Bunia zbyt dobrze. Wychudzonego
i zaniedbanego porzucili przy leśnym parkingu. Przez to piesek jest zalękniony
i nieufny w stosunku do ludzi, nawet gdy dają mu coś do jedzenia. Dlatego też nie od razu przekonuje się do Kasi i jej taty, którzy znajdują go podczas powrotu od babci. Postanawiają jednak zabrać pieska ze sobą i stworzyć mu nowy, ciepły dom.

Kasia wraz z siostrą Irenką od dawna marzyły o domowym pupilu. Teraz, kiedy Bunio trafił do ich domu, obie bardzo zaangażowały się w opiekę nad nim. Stopniowo próbują oswajać pieska z nową sytuacją.Bunio trafia w dobre ręce

Marzena Kwietniewska-Talarczyk
Wydawnictwo Zielona Sowa
Liczba stron: 48
Oprawa: twarda
Cena 19,99 zł
Kup książkę


O serii:
Seria „Zaopiekuj się mną w kolorze” powstała z myślą o czytelnikach w wieku 4-6 lat i jest przeznaczona do wspólnego czytania
i oglądania z rodzicami. Książeczki są wzruszającymi i ciepłymi opowiadaniami o domowych pupilach. W serii ukazały się także: „Lusia. Gdzie jesteś?”, „Groszek, mały cudotwórca”, „Buba! Ty łobuziaku!” oraz „Jak Rudy polubił Gwiazdkę”.

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się