Polecamy Pieniek otwiera muzeum

Pieniek otwiera muzeum

ponad 10 lat temu

Idealna książka dla wszystkich małych zbieraczy, którzy z każdego spaceru wracają z nowymi skarbami.

Pieniek lubi spacery po lesie. I uwielbia zbieranie. Zbiera wszystko, co wpadnie mu w ręce. Ale w końcu w jego leśnym domku zaczyna brakować miejsca. I co teraz? Na szczęście babcia ma plan!

Przesympatyczny bohater, zabawne ilustracje pełne szczegółów i urzekająca ciepłym humorem historia to tylko niektóre skarby, które znajdziecie w tej książce.

Pieniek otwiera muzeum
Åshild Kanstad Johnsen
Wydawnictwo Dwie Siostry
Tłumaczenie: Milena Skoczko
Cena: 29,90 zł
Kup książkę

Åshild Kanstad Johnsen (ur. 1978) – norweska ilustratorka i autorka książek dla dzieci. W wolnym czasie kolekcjonuje dziwne przedmioty. „Pieniek otwiera muzeum” to jej debiutancka książka.