Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Jarzynki i przyjaciele

Jarzynki i przyjaciele

ponad 8 lat temu

Dlaczego „Jarzynki i przyjaciele” to najlepszy prezent świąteczny dla Twojego dziecka? Nikt nie wywoła tyle uśmiechu na twarzy co roztańczone i rozśpiewane warzywa i ich kumple!

Na płycie „Jarzynki i przyjaciele” maluchy znajdą dwanaście szybko wpadających w ucho piosenek w wykonaniu znanych i lubianych artystów. Inteligentne i zabawne teksty opowiadają o przygodach sympatycznych warzyw i owoców z różnych stron świata.

Słuchając utworów z „jarzynkowej” płyty, maluch ma możliwość poznania krajów pochodzenia konkretnych warzyw i owoców. Wzbogaca także swoją wiedzę o brzmienie różnych instrumentów i gatunki muzyczne. Melodie piosenek, które znalazły się na krążku, inspirowane są muzyką pochodzącą z krajów, z którymi kojarzone są dane rośliny.

Edukacja z elementami zabawy oraz muzyki ma duży wpływ na rozwój naszych pociech. Kształtuje wyobraźnię, zainteresowania, pobudza myślenie, wzbogaca słownictwo, rozwija zdolność rozwiązywania problemów. Ulubione piosenki pozwalają kilkulatkom w  rozładowaniu nadmiaru energii w zdrowy sposób, czyli poprzez taniec.

ŚPIEWAJĄ: FRONCZEWSKI, ANDRUS, PAZURA, CELIŃSKA, KOŁACZKOWSKA, PAKOSIŃSKA, LISZEWSKI i inni.

Płyta „Jarzynki i przyjaciele” to nauka przez zabawę, czyli podana w formie najlepiej przyswajalnej przez dzieciaki!
 

Dowiedz się wiecej

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka