Polecamy Mamy i MiniMini+

Mamy i MiniMini+

Nowe wydanie bezpłatnego e-magazynu „Mamy
i MiniMini+” w odświeżonej szacie jest już dostępne
w sklepach AppStore oraz Google Play.

Jeszcze więcej porad, ciekawych artykułów i pomysłów na wspólny czas z dzieckiem! „Mamy i MiniMini+” to interaktywny magazyn dla nowoczesnych rodziców,
w którym wspólnie odkrywamy świat dziecięcych marzeń.
W części parentingowej znajdziecie tematy ważne
i interesujące każdego rodzica: zdrowie, rozwój dziecka na różnych polach, dbanie o jego przyszłość. Profesjonalne
i praktyczne porady pomogą odpowiedzieć na pytania nurtujące każdą mamę i każdego tatę. Nie brakuje również tematów lifestylowych: wywiadów ze znanymi osobami, quiz-ów i niezawodnych patentów dotyczących mody
i urody. Dla najmłodszych czytelników przygotowane zostało opowiadanie oraz interaktywne gry i zabawy. Część dziecięca to moc atrakcji u boku ulubionych bohaterów znanych z kanału MiniMini+.

E-magazyn „Mamy i MiniMini+” dostępny jest bezpłatnie na tablety oraz smartfony z systemem iOS oraz Android.

W najnowszym numerze poznacie sekret życiowego sukcesu i drogę do jego osiągnięcia. E-magazyn wychodzi naprzeciw coraz częstemu wiosennemu problemowi – uporczywej alergii – i pomaga sobie z nim poradzić. Artykuł Anny Tulei to zbiór skutecznych podpowiedzi dotyczących skutecznej walki z katarem, łzawiącymi oczyma i innymi dokuczliwymi objawami alergii, wzbogacony o przydatny kalendarz pylenia roślin na cały rok. Wydawca magazynu gorąco zachęca do poddania się zdrowej modzie ucztowania, czyli rozmawiamy o tym, na czym polega slow food.
W najnowszym numerze znajdziecie też coś dla zdrowia i urody – „5 sposobów na rozświetloną cerę” to garść szybkich i prostych zabiegów, dzięki którym twarz rozpromienieje na wiosnę. A jeśli zastanawiałaś się kiedykolwiek, czy nie jesteś aby zbyt wymagająca, a może zanadto pobłażliwa dla swojej pociechy, rozwiąż quiz „Jaką jesteś mamą?” i rozwiej wszelkie wątpliwości. Na deser zostaje przepis na drożdżowe ślimaczki oraz wywiad z Patrycją Woy-Wojciechowską – reżyserką teledysków, reklam i autorką programu dla dzieci „Studio stodoła”. Znana i zapracowana mama zdradzi, jak dzieci inspirują ją w życiu. Na koniec podpowiedzi, co robić, gdy dziecku znudzą się już wszystkie jego zabawki.

Dla subskrybentów najnowszego wydania e-magazynu Mamy i MiniMini+ cenny prezent! Kod dostępu do 400 gier w serwisie ciufcia.pl GRATIS!

Na pewno nie zaznasz nudy! Zapraszamy do lektury!