Polecamy Piszę, zmazuję, bawię się!

Piszę, zmazuję, bawię się!

ponad 10 lat temu

To książka, w której dziecko zmierzy się z różnorodnymi zadaniami edukacyjnymi, takimi jak pisanie liter, uważne słuchanie czy rozwiązywanie zadań i quizów.

Każda część książki poświęcona jest doskonaleniu innych umiejętności, dzięki czemu przedszkolak podejmuje różne aktywności i nie traci zainteresowania ćwiczeniami. Książka zawiera ścieralne strony, po których dziecko będzie mogło rysować mazakami albo cienkopisami, a potem zetrzeć je suchą lub lekko wilgotną ściereczką i zacząć zabawę od nowa – aż do pełnego opanowania ćwiczonych umiejętności.

Piszę, zmazuję, bawię się!
Wydawnictwo Ameet

Cena: 5,99 zł