Polecamy Wissper. O czym marzy słoń?

Wissper. O czym marzy słoń?

ponad 7 lat temu

Nowa seria książek na podstawie bajki emitowanej na antenie kanału MiniMini+, której główną bohaterką jest mała Wissper.

Wissper to niezwykła dziewczynka, która rozumie mowę zwierząt i potrafi przenieść się w każdy zakątek globu. Przemierza podwodny świat mórz i oceanów, bujne lasy, bezkresne pustynie, a nawet pokryte lodem krainy, aby dotrzeć wszędzie tam, gdzie mieszkają zwierzęta potrzebujące pomocy. Każdy tom to opowieść o tym, jak Wissper rozwiązuje problem jednego z nich. Pomagają jej w tym  zawsze magiczni przyjaciele.

Wydawnictwo Media Service Zawada
Objętość: 24 +4