Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem 

Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem 

ponad 7 lat temu

Program adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym, rozpoczynających naukę czytania. Dzięki zastosowaniu różnych metod – od czytania globalnego, poprzez czytanie sylabowe aż do analityczno-syntetycznego, z programu mogą korzystać i młodsze, i starsze przedszkolaki. 


W książkach znajdą proste wyrazy, zdania, wiersze oraz opowiadania znanych polskich autorów. Małym czytelnikom towarzyszą ulubieni bohaterowie ze świata Disneya, co wspomaga zainteresowanie książką i sprawia, że nauka czytania staje się wspaniałą przygodą. Dodatkową motywacją są dyplom i naklejki - nagrody, którymi rodzic może nagrodzić postępy dziecka. Program powstał pod opieką Anny Koralewskiej – doradcy metodycznego, nauczycielki wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej w ŁCDNiKP w oparciu o podstawę programową. Jest rekomendowany do pracy rodzica z dzieckiem. Może być też wykorzystywany w przedszkolach jako narzędzie wspomagające naukę alfabetu i czytania.

Dowiedz się więcej

Wydawnictwo AMEET

Pod patronatem


 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!