Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy To ja! Duży i odważny!

To ja! Duży i odważny!

ponad 7 lat temu

Kiedy dzieci zaczynają poznawać otaczający je świat i zawierać przyjaźnie, przeżywają wiele ekscytujących, nowych i pięknych chwil. Zdarzają im się sytuacje, w których potrzebują pociechy, rady lub wsparcia.

Wspólne czytanie zawartych w tej książce pełnych fantazji opowieści daje pretekst do rozmowy o wielkich i małych dziecięcych problemach i buduje atmosferę bliskości i bezpieczeństwa. Na drugi tom świetnie przyjętych przez małych czytelników i ich rodziców opowiadań składają się trzech części: „Brawo! Udało ci się”, czyli krótkie opowiastki, które dodają dzieciom pewności siebie, „Pogódźmy się!” - historyjki, które pomagają dzieciom pogodzić się z przyjaciółmi, „Kolorowych snów!” - opowieści, przy których łatwiej dzieciom zasnąć.

Wydawnictwo Prószyński i S-ka
Liczba stron: 120
Oprawa: twarda 
Cena: 29,90 zł

Kup książkę

Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka