Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Muzolaki Muzykalne Dzieciaki

Muzolaki Muzykalne Dzieciaki

ponad 8 lat temu

Zbiór 10 piosenek dla dzieci o tematyce całorocznej. Każdy z utworów posiada swoją wersję instrumentalną co zapewne ucieszy młodych wokalistów oraz nauczycieli.

Piosenki są bogato zaaranżowane, bardzo pozytywne i szybko wpadające w ucho. Wykonawcami piosenek są dzieci z pilskich szkół oraz autorzy. Autorami utworów są Agnieszka Kopacz i Piotr Belak z Piły. Jest to duet dobrze znany prowadzący audycje muzyczne „Muzolaki" w szkołach i przedszkolach. Płyta z piosenkami to efekt czteroletniej współpracy w przygotowywaniu i prowadzeniu zajęć dla dzieci. Wydawcą płyty jest Okrzyk Radości Studio Kreatywne z Piły. To już druga pozycja wydawnicza Okrzyku Radości. W roku 2015 wydano płytę z bajką do słuchania - „Czerwony Kapturek”.

Okrzyk Radości
Autorzy: Agnieszka Kopacz, Piotr Belak
Cena: 32 zł

Kup płytę

Pod patronatem


 

 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka