Polecamy Paluszki czyli o dziesięciu takich, co nigdy się nie nudzą

Paluszki czyli o dziesięciu takich, co nigdy się nie nudzą

ponad 8 lat temu

Jeden dzień z życia Marcinka, czyli co robi dziesięć paluszków przedszkolaka przez cały dzień.

Poznając burzliwe przygody dziesięciu paluszków pewnego przedszkolaka, które ciekawe świata, są w ciągłym ruchu, dowiadujemy się, jak wiele niezwykłych zdarzeń spotyka go każdego dnia. Nawet zwykłe śniadanie, ustawianie wieży z klocków, trzymanie się ręki mamy czy odwijanie cukierków z papierka może być, z punktu widzenia paluszków, ciekawą przygodą.

Niegrzeczne paluszki zaciskają się w piąstki, a czasem nawet dłubią w nosie. Grzeczne, wręczają mamie kwiatek, wyciągają biedronkę z kałuży i lubią się myć. Jedno jest pewne – nigdy się nie nudzą, bo życie przedszkolaka jest przecież takie fascynujące!

Przeczytacie o tym w mądrej, pogodnej i innej niż wszystkie książce Renaty Piątkowskiej „Paluszki”.

Pod patronatem

Paluszki czyli o dziesięciu takich, co nigdy się nie nudzą