Polecamy Wielkie kolorowanie ze Świnką Peppą!

Wielkie kolorowanie ze Świnką Peppą!

ponad 7 lat temu

Przygody sympatycznej świnki Peppy i jej rodzinki na podstawie uwielbianego przez najmłodszych serialu animowanego, emitowanego na kanale MiniMini, znane są wszystkim dzieciom.

Wydawnictwo prezentuje tym razem wyjątkowe wydanie Edycji Limitowanej z olbrzymią kolorowanką, grą planszową i mnóstwem zadań ze świnką Peppą i jej przyjaciółmi. W prezencie kredki Peppy.

Media Service Zawada
Format po rozłożeniu