Polecamy Przyjaciele dzieci

Przyjaciele dzieci

ponad 7 lat temu

Okazuje się, że ze świętymi też można się pośmiać, a przy okazji brać z nich przykład.

„Przyjaciele dzieci” to rymowane, pięknie ilustrowane historie z cyklu „Święci uśmiechnięci”. Książeczka oparta na faktach z biografii świętych: Filipa Neri, Urszuli Ledóchowskiej i Jana Bosko. Doskonała pozycja dla dzieci od 5 do 10 lat. Zapraszamy do miłej i pożytecznej lektury!

Patroni medialni:
Mały Przewodnik Katolicki, Czasdzieci.pl, Republikadzieci.pl, Przewodnik Katolicki

Przyjaciele dzieci

Autor: Eliza Piotrowska