Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Pisz i ścieraj ze Świnką Peppą i Psim Patrolem!

Pisz i ścieraj ze Świnką Peppą i Psim Patrolem!

ponad 7 lat temu

Pisz i ścieraj to seria niezwykłych książek ze ścieralnym mazakiem, stworzona na podstawie emitowanych na popularnych dziecięcych kanałach bajek.

Stanowi niezastąpiona pomoc dla dzieci w nauce pisania, liczenia i rysowania. Wspiera motorykę, rozwija spostrzegawczość, ćwiczy małą rączkę dziecka, a możliwość wielokrotnego pisania i ścierania podczas rozwiązywania zadań z ulubionymi bohaterami zamienia się w niekończącą się zabawę. W sprzedaży książki: „Świnka Peppa. Pisz i ścieraj. Pierwsze słowa”, „Świnka Peppa. Pisz i ścieraj. Pierwsze liczby” oraz „Psi Patrol. Pisz i ścieraj. Cztery łapy w akcji”, „Psi Patrol. Pisz i ścieraj. Przygoda na cztery łapy”.

Wydawnictwo Media Service Zawada

Kup książkę

Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka