Polecamy Galaktyka Talentów

Galaktyka Talentów

ponad 7 lat temu

Każdy z nas w dzieciństwie miał pewien pomysł na siebie... Marzyliśmy o tym, że zostaniemy lekarzami, aktorami, pilotami. Niektórym marzenia  spełniły się. Niektórzy musieli niestety z nich rezygnować  i to z bardzo różnych przyczyn. Wśród nich są m.in.: brak wsparcia i motywacji ze strony najbliższego otoczenia,  brak środków finansowych, brak odpowiednich wzorców i autorytetów, czyli ludzi za których śladem warto podążać.

Płyta Galaktyka Talentów nie jest zwykłym krążkiem muzycznym. To projekt stworzony z myślą o naszych najmłodszych pokoleniach. Jest to wyśpiewana historia  o pasjach i zainteresowaniach dzieci oraz o ich wielkich marzeniach o przyszłości.  W projekcie wzięły udział wybitne osobowości reprezentujące różne zawody m.in. Zbigniew Zamachowski, Pascal Brodnicki czy Mirosław Hermaszewski. Nie tylko śpiewają z dziećmi fragmenty piosenek, ale opowiadają również o swoich doświadczeniach zawodowych oraz o tym, dlaczego warto podążać śladem własnych marzeń. Nad projektem Patronat Honorowy objął Rzecznik Praw Dziecka – Pan Marek Michalak. Piosenki i audycję poświęconą projektowi można usłyszeć na antenie Polskiego Radia oraz w Radio Dzieciom. Galaktyka Talentów pomaga innym - płyty z autografami Ambasadorów Projektu można było licytować w ramach aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Finał 2017.

Wiosenną porą rozpocznie się szersza dystrybucja płyty Galaktyka Talentów. W chwili obecnej płytę można kupić poprzez zamówienie telefoniczne i online, jak również w niektórych miejscach wyszczególnionych na stronie internetowej projektu. Kupując płytę – wspieramy działalność i cele statutowe Fundacji Talentu Malucha Akademia Suzi.

Fundacji Talentu Malucha Akademia Suzi
Autorka muzyki i tekstów: Katarzyna Kiwior