Polecamy Misia Marysia

Misia Marysia

ponad 9 lat temu

Marysia piecze ciasto”: Dobrze znana dzieciom rezolutna Misia Marysia wkracza do akcji tym razem w… kuchni. Babcia i dziadek zapowiedzieli się z wizytą. Jak im sprawić miłą niespodziankę? Misia Marysia upiecze dla nich ciasto. Sama! Czy się uda? Kto posprząta bałagan w kuchni? Mali czytelnicy na pewno wysłuchają całej opowieści z zapartym tchem.

Marysia i psotny kotek”: Misia Marysia postanawia zaopiekować się słodkim kotkiem. Jest z nim mnóstwo zabawy, a jeszcze więcej… kłopotów! Czy dziewczynka zatrzyma sobie kotka psotka na zawsze? Ciepła opowiastka przypomni dzieciom, że opieka nad zwierzątkiem to nie tylko beztroska zabawa, lecz także odpowiedzialność.

Marysia jeździ na kucyku”: Misia Marysia nie może się doczekać lekcji jazdy konnej. Okazuje się jednak, że jej kucyk ma własne plany i nie zamierza jej słuchać. Kto znajdzie na niego sposób i okaże się świetnym zaklinaczem koni?

Marysia piecze ciasto
Marysia i psotny kotek
Marysia jeździ na kucyku

Nadia Berkane, Alexis Nesme