Polecamy Misia Marysia. Trzy historie o zwierzątkach

Misia Marysia. Trzy historie o zwierzątkach

ponad 7 lat temu

Małe dzieci uwielbiają zwierzątka. Te ostatnie jednak nie zawsze spełniają pokładane w nich nadzieje.

Przygarnięty kotek psoci i bałagani, kucyk okazuje się nieposłusznym uparciuchem, a z mieszkańcami zoo nie da się zaprzyjaźnić. Przygody misi Marysi są dla małego czytelnika ważną lekcją tego, czego się można spodziewać po zwierzętach. Kotek - znajda wcale nie musi być bezdomny, kucyk niekoniecznie zechce nas słuchać, a zwierzęta w zoo są dzikie. Warto poczytać, jak dała sobie radę nasza bohaterka!

Misia Marysia. Trzy historie o zwierzątkach
Wydawnictwo Debit