Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Nowy

Nowy

ponad 10 lat temu

Pierwszy tom nowej serii o codziennych perypetiach przedszkolnej grupy maluchów.

Hałasują i rozrabiają. Kłócą się i uwielbiają. Kto? Potworne maluchy! Czyli Antek, Sylwia, Ryś i reszta przedszkolaków z najmłodszej grupy. Gdy są razem, zawsze dużo się dzieje. Czasami nawet odrobinę za dużo… Dziś do przedszkola przychodzi nowy chłopiec. Ma dziwne imię i niczego się nie boi. Ryś od razu stara się mu dokuczyć. Ale Nowy wie, jak sobie z nim poradzić…


Nowy
Meyer, Lehmann, Schulze
Wydawnictwo Dwie Siostry
Tłumaczenie: Magdalena Cicha-Kłak 
Ilustracje: Susanne Göhlich
Liczba stron: 28
Oprawa: twarda
Cena: 26 zł
Kup książkę

Meyer / Lehmann / Schulze – pseudonimy literackie trojga niemieckich autorów, którzy wolą nie ujawniać swoich prawdziwych nazwisk. Możemy tylko zdradzić, że pan Meyer zajmował się dawniej teatrem dziecięcym, pani Lehmann ma niezwykłe poczucie humoru i mieszka z dwójką swoich dzieci w Berlinie, a pani Schulze po wielu latach uczenia w przedszkolu wie niemal wszystko
o maluchach i ich zwariowanych wybrykach.

Susanne Göhlich (ur. 1972) – niemiecka graficzka, autorka i ilustratorka książek dla dzieci, plakacistka. Studiowała historię sztuki. Mieszka w Lipsku.

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka