Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Nowy

Nowy

ponad 9 lat temu

Pierwszy tom nowej serii o codziennych perypetiach przedszkolnej grupy maluchów.

Hałasują i rozrabiają. Kłócą się i uwielbiają. Kto? Potworne maluchy! Czyli Antek, Sylwia, Ryś i reszta przedszkolaków z najmłodszej grupy. Gdy są razem, zawsze dużo się dzieje. Czasami nawet odrobinę za dużo… Dziś do przedszkola przychodzi nowy chłopiec. Ma dziwne imię i niczego się nie boi. Ryś od razu stara się mu dokuczyć. Ale Nowy wie, jak sobie z nim poradzić…


Nowy
Meyer, Lehmann, Schulze
Wydawnictwo Dwie Siostry
Tłumaczenie: Magdalena Cicha-Kłak 
Ilustracje: Susanne Göhlich
Liczba stron: 28
Oprawa: twarda
Cena: 26 zł
Kup książkę

Meyer / Lehmann / Schulze – pseudonimy literackie trojga niemieckich autorów, którzy wolą nie ujawniać swoich prawdziwych nazwisk. Możemy tylko zdradzić, że pan Meyer zajmował się dawniej teatrem dziecięcym, pani Lehmann ma niezwykłe poczucie humoru i mieszka z dwójką swoich dzieci w Berlinie, a pani Schulze po wielu latach uczenia w przedszkolu wie niemal wszystko
o maluchach i ich zwariowanych wybrykach.

Susanne Göhlich (ur. 1972) – niemiecka graficzka, autorka i ilustratorka książek dla dzieci, plakacistka. Studiowała historię sztuki. Mieszka w Lipsku.

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się