Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Zaginiona kotka

Zaginiona kotka

ponad 10 lat temu

Ilustrowana książeczka dla dzieci o małej kotce Mili, ucząca opiekuńczości
i odpowiedzialności za los zwierząt.


Tosia od dawna marzyła o własnym kocie i nareszcie udało jej się namówić rodziców na zakup domowego pupila. Wspólnie wybrali, że ich nowym zwierzątkiem będzie mała kotka bengalska, Mila. Tosia aż pisnęła, gdy kicia na nią spojrzała. Miała wielkie okrągłe oczy, nie zielone ani żółtawe, jak u większości kotów, tylko w kolorze delikatnego, turkusowego błękitu. Miała też duże uszka i długie, białe wąsiki.

Mila jest bardzo energiczna i często ucieka z domu. Pewnego dnia kotka znika na dłużej niż zwykle i nie wraca do domu. Tosia jest zaniepokojona. Czy stało jej się coś złego? Może została skradziona przez złodziejów, którzy porywają koty?


Już teraz można sprawdzić swoich sił w nowej grze z serii „Zaopiekuj się mną” – wystarczy wejść na stronę www.gra.zaopiekujsiemna.com.pl, zacząć opiekować się wybranym zwierzakiem i próbować zdobyć tytuł „Najlepszego Opiekuna”.Porwanie małej Mili

Holly Webb
Wydawnictwo Zielona Sowa
Liczba stron: 128
Oprawa: miękka
Cena: 13,99 zł
Kup książkę


O serii:

Seria „Zaopiekuj się mną” to książeczki, które są wzruszającymi i ciepłymi opowiadaniami dla dzieci w wieku 7-9 lat. Pomagają poznać świat odpowiedzialności, uwrażliwiają na los innych i nauczają, jak ważna w życiu jest rola przyjaźni. W serii ukazało się prawie 30 książek m.in. „Wąsik, niechciany kotek”, „Smyk, uprowadzony szczeniak”, „Biedna mała Luna”, „Gwiazdko, gdzie jesteś?”, „Wróc Alfiku” oraz „Pusia, zagubiona kotka”. 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka