Polecamy Nie taki znowu zwykły kot

Nie taki znowu zwykły kot

ponad 7 lat temu

Jedni mają duże nosy lub uszy, a jeszcze inni… pokaźnych rozmiarów stopy. Poznajcie Pana Stópkę, słynnego naprawiacza zabawek i właściciela sympatycznego psa Napoleona.

Pewnego dnia, podczas spaceru, ratuje on od niechybnej śmierci białego jak mleko kotka, którego Pan Stópka nazywa Duszkiem. Kto i dlaczego chciał się pozbyć zwierzaka? W dodatku niezwykłego, bo potrafi on mówić po ludzku i tak naprawdę nazywa się… Arystoteles. Pan Stópka, chcąc nie chcąc, musi odegrać rolę detektywa. Czy uda mu się rozwikłać tajemnicę Duszka − Arystotelesa? Jaki udział będzie miała w tym wścibska sąsiadka – pani Pelargonia?

Seria „Pan Stópka i Zwierzaki” dedykowana jest wszystkim, którzy lubią dreszczyk emocji towarzyszący rozwiązywaniu niezwykłych zagadek.

Nie taki znowu zwykły kot
Wydawnictwo Skrzat