Polecamy Kredkowa księga kolorów, Kredkowa księga liczb

Kredkowa księga kolorów, Kredkowa księga liczb

ponad 7 lat temu

Pięknie zilustrowane książki (tzw. picturebooki) oparte na światowym bestsellerze autorstwa Olivera Jeffersa i Drew Daywalta. Bohaterami tych uroczych i zabawnych książek są kolorowe kredki Tadka, które tak jak każdy, mają swoje skryte marzenia.

W „Kredkowej księdze kolorów” Tadek i jego kredki są bardzo zajęci. Czytelnicy mają za zadanie sprawdzić, czy potrafią powiedzieć, jaki kolor mają kredki bohatera i dowiedzieć się, co tak naprawdę chciałyby narysować. Ten tytuł to idealna propozycja dla dzieci, które uczą się rozróżniać kolory. W „Kredkowej księdze liczb” zginęło dziesięć kredek Tadka. Trzeba, więc pomóc mu je znaleźć i policzyć, a przy okazji dowiedzieć się, co tak naprawdę one myślą. Ta pozycja to nic innego, jak nauka liczenia od 1 do 10. Należy pamiętać, każda kredka się liczy! Oryginalne, zabawne ilustracje i krótkie, pełne humoru teksty sprawiają, że picturebooki stają się fantastyczną zabawą. Przy okazji książki rozwijają wyobraźnię i spostrzegawczość dziecka.

Wydawnictwo Zielona Sowa
Autor: