Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Kredkowa księga kolorów, Kredkowa księga liczb

Kredkowa księga kolorów, Kredkowa księga liczb

ponad 7 lat temu

Pięknie zilustrowane książki (tzw. picturebooki) oparte na światowym bestsellerze autorstwa Olivera Jeffersa i Drew Daywalta. Bohaterami tych uroczych i zabawnych książek są kolorowe kredki Tadka, które tak jak każdy, mają swoje skryte marzenia.

W „Kredkowej księdze kolorów” Tadek i jego kredki są bardzo zajęci. Czytelnicy mają za zadanie sprawdzić, czy potrafią powiedzieć, jaki kolor mają kredki bohatera i dowiedzieć się, co tak naprawdę chciałyby narysować. Ten tytuł to idealna propozycja dla dzieci, które uczą się rozróżniać kolory. W „Kredkowej księdze liczb” zginęło dziesięć kredek Tadka. Trzeba, więc pomóc mu je znaleźć i policzyć, a przy okazji dowiedzieć się, co tak naprawdę one myślą. Ta pozycja to nic innego, jak nauka liczenia od 1 do 10. Należy pamiętać, każda kredka się liczy! Oryginalne, zabawne ilustracje i krótkie, pełne humoru teksty sprawiają, że picturebooki stają się fantastyczną zabawą. Przy okazji książki rozwijają wyobraźnię i spostrzegawczość dziecka.

 

Wydawnictwo Zielona Sowa
Autor:
Drew Daywalt
Ilustracje: Oliver Jeffers
Oprawa: twarda
Liczba stron: 18
Cena: 19,99 zł

Kup książkę

Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka