Polecamy Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem. Czytam z mamą i tatą

Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem. Czytam z mamą i tatą

ponad 7 lat temu

„Przygoda z Czytaniem” to program skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym rozpoczynających naukę czytania.

Na poziomie II - „Czytam z mamą i tatą” - maluchy uczą się czytać metodą globalną z wykorzystaniem piktogramów. Uczestniczą w lekturze tekstu wierszowanego, samodzielnie odczytując wyrazy powiązane graficznie z piktogramami. Nauka jest przede wszystkim zabawą, do której zachęcają znane postacie ze świata Disneya. Dodatkowa motywacja to dyplom małego czytelnika oraz naklejki - nagrody.

Wydawnictwo AMEET
Liczba stron: