Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Florka. Z pamiętnika ryjówki

Florka. Z pamiętnika ryjówki

ponad 9 lat temu

Sympatyczna ryjówka, która kilka lat temu podbiła serca małych i dużych czytelników, występuje w telewizji i powraca na księgarskie półki! Od wakacji dzieci oglądają na Mini Mini Plus serial animowany „Pamiętnik Florki”. Bajka przygotowała nowe wydanie znanej i lubianej serii książek.

Florka to kilkuletnia rezolutna autorka pamiętnika, która właśnie nauczyła się pisać. Urocza myślicielka, która pyta, docieka, odkrywa. Zastanawia ją, gdzie jesteśmy, kiedy śpimy, i gdzie chowa się ten czas, którego tak brakuje mamie i tacie. Albo czy coś może być i nie być jednocześnie… Florka bada otoczenie, eksperymentuje, podaje w wątpliwość – a hodowaną cierpliwie fasolkę próbuje przyłapać „na rośnięciu”. Wszystko ją ciekawi. Bacznie obserwuje świat i z humorem go komentuje. I choć Florka jest… ryjówką, jada kanapki z komarem i muchy
w czekoladzie, to całkiem zwyczajny z niej dzieciak!

W lutym ukazała się część pierwsza cyklu pt. „Florka. Z pamiętnika ryjówki”, a w marcu i kwietniu pojawią się kolejno: „Florka. Listy do Józefiny” oraz „Florka. Listy do babci”. Na Gwiazdkę wydawnictwo zapowiada całkowitą nowość w serii – „Florka. Mejle do Klemensa”.

 


Florka. Z pamiętnika ryjówki

Tekst: Roksana Jędrzejewska-Wróbel
Wydawnictwo Bajka
Ilustracje: Jona Jung
Oprawa: twarda
Liczba stron: 56
Cena: 29,90 zł
Kup książkę

Pod patronatem


Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka