Polecamy Zagadki biblijne. Historie dla bystrych detektywów

Zagadki biblijne. Historie dla bystrych detektywów

ponad 10 lat temu

To zbiór kilkunastu przejmujących, skłaniających najmłodszych do refleksji historii, opowiedzianych przystępnym, dostosowanym do dzieci językiem, opartych na Starym i Nowym Testamencie.

Każdy tekst opatrzony jest zagadkami (na końcu książki znajdują się rozwiązania) i zachęca do sięgnięcia po Biblię, by dociekliwi mali czytelnicy mogli dotrzeć do źródeł i dowiedzieć się więcej. Ta książka może stanowić wspaniały pomysł na wspólne spędzanie czasu dzieci z rodzicami, a także świetny materiał do pracy dla katechetów.

Zagadki biblijne. Historie dla bystrych detektywów

Luise Holthausen