Polecamy Zabawy plastyczne dla dzieci

Zabawy plastyczne dla dzieci

ponad 10 lat temu

Ciastka z balonów? Kotki wyczarowane z pieczątek? Dom z wydmuszki? Z publikacjami z tej serii wszystko jest możliwe!

Balonowy świat” to 50 zabaw plastycznych z wykorzystaniem balonów, stanowiących doskonałe ćwiczenie manualne i oddechowe. „Malowanie Stemplowanie” to 65 prac plastycznych powstałych ze stempli, które dzieci mogą wykonać samodzielnie. „Wydmuszkowe zabawki” to kolejne kilkadziesiąt prac kształtujących kreatywność, wrażliwość, cierpliwość… Ten zestaw to niezastąpiony skarbiec inspiracji dla dzieci, rodziców i nauczycieli!

Zabawy plastyczne dla dzieci. Seria

Igor Buszkowski
Wydawnictwo WiR
Cena: od 18 zł do 24 zł za książkę