Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Zabawa z naklejkami

Zabawa z naklejkami

ponad 9 lat temu

„Disney Ucz się z nami. Księżniczki. Zabawa z naklejkami” to książka, która
w przyjemny sposób pomoże dzieciom dopiero rozpoczynającym przygodę
z nauką rozwinąć kluczowe dla nich umiejętności.


W książce zostały zawarte zadania o zróżnicowanej tematyce, dzięki czemu najmłodsi nauczą się rozpoznawać kolory i kształty, a także litery i cyfry podczas zabawy z ulubionymi bohaterami.

Seria Disney Ucz się z nami. Zabawa z naklejkami składa się obecnie z ośmiu podzielonych według poziomu trudności tytułów, które w przyjemny sposób pomogą przedszkolakom rozwinąć kluczowe dla ich wieku umiejętności. Dotychczasową ofertę skierowaną do cztero- i pięciolatków uzupełniły książki dedykowane dzieciom trzyletnim. Zróżnicowane tematycznie zadania, zawarte
w książkach, pozwolą dzieciom ćwiczyć rozpoznawanie kolorów i kształtów, rysowanie szlaczków, a także spróbować sił w liczeniu.
Disney Ucz się z nami. Księżniczki. Zabawa z naklejkami
Wydawnictwo Ameet
Oprawa: miękka
Liczba stron: 16
Cena: 9,90 zł
Kup książkę

Pod patronatem


Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!