Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Zabawa z naklejkami

Zabawa z naklejkami

ponad 10 lat temu

Disney Ucz się z nami. Disney Junior. Zabawa z naklejkami to książka, która w przyjemny sposób pomoże dzieciom dopiero rozpoczynającym przygodę z nauką, rozwinąć kluczowe dla nich umiejętności.

W książce zostały zawarte zadania o zróżnicowanej tematyce, dzięki czemu najmłodsi nauczą się rozpoznawać kolory i kształty, a także litery i cyfry podczas zabawy z ulubionymi bohaterami.

Seria Disney Ucz się z nami. Zabawa z naklejkami składa się obecnie z ośmiu podzielonych według poziomu trudności tytułów, które w przyjemny sposób pomogą dzieciom w wieku przedszkolnym rozwinąć kluczowe dla ich wieku umiejętności. Dotychczasową ofertę skierowaną do cztero- i pięciolatków uzupełniły książki dedykowane dzieciom trzyletnim. Zróżnicowane tematycznie zadania, zawarte w książkach, pozwolą dzieciom ćwiczyć rozpoznawanie kolorów i kształtów, rysowanie szlaczków, a także spróbować swoich sił w liczeniu.


Disney Ucz się z nami. Disney Junior. Zabawa z naklejkami

Wydawnictwo Ameet
Oprawa: miękka
Liczba stron: 16
Cena: 9,90 zł
Kup książki


Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!