Polecamy Uczę się i bawię. Łamigłówki obrazkowe

Uczę się i bawię. Łamigłówki obrazkowe

ponad 10 lat temu

Książka ta zawiera mnóstwo zadań obrazkowych i ponad 200 naklejek, które pomogą dzieciom rozwijać pamięć oraz zagwarantują im wyśmienitą zabawę.

Mali czytelnicy znajdą tu łamigłówki obrazkowe, labirynty, pary obrazków, w których odnajdywać będą różnice lub wskazywać brakujące elementy, oraz wiele innych niesamowitych zabaw i gier. Dzięki tym propozycjom dzieci rozwijać będą koordynację wzrokowo-ruchową oraz zdolności motoryczne, a także zdobędą umiejętność twórczego rozwiązywania problemów. Duży format publikacji sprawi, że kreatywność dziecka nie będzie niczym ograniczona, a przyjemność z wesołej zabawy tym większa.

Odbiorcy:

• dzieci, które będą uczyć się i bawić
  • rodzice, którzy podarują dzieciom wartościową książkę o walorach edukacyjnych

Dlaczego warto nabyć tę książkę:
  • wspiera rozwój dzieci – stawia przed nimi zadania i uczy znajdować ich rozwiązanie
  • to skarbnica edukacyjnych łamigłówek, zabaw i zgadywanek obrazowych
  • jej duży format sprzyja rozwojowi kreatywności dziecka

Wydawnictwo Jedność
Liczba stron: 32 + 2 strony naklejek