Polecamy Troskliwe Misie. Kolekcja filmowa

Troskliwe Misie. Kolekcja filmowa

ponad 10 lat temu

W skład kolekcji filmowej wchodzi płyta DVD z trzema odcinkami oraz 6-stronicowy zeszyt zabaw. Animowany serial opowiada o grupie zabawnych, futrzanych przyjaciół mieszkających w leśnej Krainie Troskliwości.

Każdy z misiów jest inny – tak, jak inni są ludzie. Dzięki tej różnorodności Troskliwe Misie pokazują dzieciom, jak troszczyć się
i dbać o drugiego człowieka. W codziennych sytuacjach Misie uczą siebie wzajemnie oraz dzieci wrażliwości i empatycznego patrzenia na innych.

Bajki wchodzące w skład kolekcji filmowej stworzone zostały
w nowoczesnej technice trójwymiarowej CGI.

Troskliwe Misie. Kolekcja filmowa
Wydawnictwo Media Service Zawada

DVD + zeszyt zabaw (6 stron)
Cena: 14,99 zł