Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy To jest super! 70 pomysłów na naukę przez zabawę

To jest super! 70 pomysłów na naukę przez zabawę

ponad 9 lat temu

To jedna z tych wspaniałych książek dzieciństwa, które pamięta się przez lata.

Proponuje dzieciom wspaniałą edukacyjną zabawę z literami, liczbami, kolorami, kształtami, muzyką oraz podpowiada, co warto wiedzieć, aby wzbudzić zachwyt otoczenia. Zawiera mnóstwo fantastycznych rad, dzięki którym nauka jest dużo łatwiejsza, np. najłatwiejszy sposób na nauczenie się alfabetu: przyklejenie
w pokoju szlaczka z wypisanymi we właściwej kolejności pokolorowanymi literami.

W książce znajduje się 70 pomysłów na naukę przez zabawę literami, cyframi, kolorami, kształtami, muzyką. Wesołe, barwne ilustracje (ok. 350) zachęcają do poznawania świata i do nauki, sprawiają, że wiedza sama wchodzi do głowy. Książka daje też dzieciom okazję do eksperymentowania i zastosowania w zabawach zdobytych wiadomości.

Powinni z niej korzystać wszyscy rodzice, dziadkowie i nauczyciele, którzy pragną przekazywać wiedzę w nietuzinkowy sposób.To jest super! 70 pomysłów na naukę przez zabawę
Wydawnictwo Arkady
Oprawa: miękka
Liczba stron: 160
Cena: 29,90 zł
Kup książkę

Pod patronatem


Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!