Polecamy Teatrzyk Cieni

Teatrzyk Cieni

ponad 10 lat temu

„Teatrzyk Cieni” to zestaw wyjątkowych postaci, które ożyją jako cienie na ścianie pokoju Twojego dziecka.

Jest to jedyny produkt na rynku, który poza postaciami, patyczkami i klipsami, zawiera także książeczkę z pomysłami na bajki i zabawy – czyli wszystko, czego potrzebujesz, żeby rozpocząć wieczorną przygodę. Dodatkowo, postacie po naświetleniu świecą w ciemności, sprawiając jeszcze więcej frajdy Twojemu dziecku!

Seria składa się z trzech części: Zaczarowane Królestwo, Podwodny Świat i Niesamowite Maszyny, dzięki czemu każde dziecko stworzy swoje wymarzone przedstawienie.

Seria „Teatrzyk Cieni” to:

• Rodzinna zabawa: odegraj przedstawienie dla Twojego dziecka, potem Twoje dziecko dla Ciebie, a na koniec pobawcie się wspólnie postaciami. Możecie również zaprosić widzów. To wspaniała rozrywka w rodzinnym gronie!
  • Rozwój wyobraźni: postacie Teatrzyku Cieni już czekają na kolejną, nową historię opowiedzianą przez Twoje dziecko. Teatrzyk cieni to szerokie pole do popisu dla jego wyjątkowej wyobraźni.
  • Rozwój umiejętności: prowadząc swoje własne przedstawienia teatralne, Twoje dziecko rozwinie umiejętności aktorskie, interpersonalne i manualne.
  • Zabawa bez końca: Teatrzyk cieni to pomysł nie tylko na wieczór czy pochmurne popołudnie, ale również piękny dzień (korzystając ze słońca zamiast lampy). Załączona książeczka ze scenariuszami to tylko początek – wymyśl swoje historie lub zabawy, odegraj znane bajki, stwórz nowe postaci – nie ma miejsca na nudę!

Teatrzyk Cieni

Zaczarowane Królestwo