Polecamy Tappi i poduszka dla Chichotka

Tappi i poduszka dla Chichotka

ponad 10 lat temu

Czy znacie już przeuroczego mądrego wikinga o wielkim sercu (i równie wielkim brzuchu)?

Historie o Tappim i jego przyjaciołach zawierają ważne przesłania: nie wolno brać tego, co do ciebie nie należy, oskarżać bez dowodów. Poruszone są też takie zagadnienia, jak nieśmiałość czy granica między żartem a złośliwością, no i nade wszystko – przyjaźń. Tappi podaruje reniferowi Chichotkowi Poduszkę Chmuruszkę, która odpędzi wszystkie strachy i złe sny. Sympatyczny wiking odprowadzi go także po raz pierwszy do... przedszkola.

Książkę poleca Katarzyna Stoparczyk z Radiowej Trójki.

Tappi i poduszka dla Chichotka
Marcin Mortka